Opozita prap bllokon Seancën (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Ka filluar seanca me bllokimin nga partite opozitare, të cilë qëndruan para foltores duke mos lejuar fillimin e seancës.

Deputetet e VV, AAK dhe Nisma me fishkellima kanë penguar fjalën e kryeparlamentarit Kadri Veseli.

Pas kësaj, kryetari i Kuvendit Kadri Veseli dha pauzë 30 minuta dhe i ftoi përfaqësuesit e medieve të futen në sallën e Kuvendit.

Ende vazhdon tollovia  para foltores dhe aty pos deputetëve të opozitës ka edhe përfaqësues të medieve.

Momenti kur Opozita filloi fishkellimat. (Video)

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-prap-bllokon-seancen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala