Opozita përsëri në konferencë

Autori:Gazeta Fjala

Shefat e Grupeve Parlamentare të Opozitës, do të mbajnë sot në ora 12:00 një konferencë për media në ambientet e Kuvendit të Kosovës.

Gjithashtu gjatë ditës konferencë për media do të mbaj edhe kryetari i NISMA-s për Kosovën, Fatmir Limaj.

Zhvillimet e fundit politike në vend pritet të jetë fokusi I këtyre konferencave.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-perseri-ne-konference/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala