Opozita paralajmëron ta bllokoj sërish seancën

Autori:Gazeta Fjala

Zyrtarët e partive opozitarë kanë konfirmuar para protestuesve se do ta bllokojnë seancën e thirru sot për ora 20:00. Ata janë duke qëndruar jashtë rrethojave të Kuvendit se bashku me aktivistët e tyre.

Glauk Konjufca, shef i grupit parlamentar i VV’së, pas bllokimit të seancës në ora 16:00, në një prononcim për gazetarët kishte paralajmëruar se nëse seanca fillon do ta shohim se çfarë do të bëjë opozita.

Ndërkohë, truma e protestuesve ka filluar të pakësohet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-paralajmeron-ta-bllokoj-serish-seancen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala