Opozita nuk merr pjesë në kryesinë e kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Në ndërkohë që kryeparlamentari Kadri Veseli ka thirrur kryesinë në përpjekje për të gjetur mundësinë e vazhdimit të seancës, opozita ka njoftuar se nuk merr pjesë duke e quajtur provokim këtë ftesë.

“Nuk mund të ketë zhvillim normal të jetës institucionale nëse Qeveria ngul këmbë që t’i qëndrojë besnike Serbisë dhe Malit të Zi. Nuk ka kompromis me shtetin, sovranitetin, lirinë dhe barazinë “, shkruan në komunikatën e Vetëvendosjen. / Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-nuk-merr-pjese-ne-kryesine-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala