Opozita nesër mbledh strukturat

Autori:Avdyl Pajaziti

Vetëvendosje, AAK dhe Nisma për Kosovë nesër do të mbledhin strukturat e tyre në një tubim në Prishtinë.

Sipas burimeve të Koha.net, ata do të takohen në Sallën e Kuqe me strukturat partiake të të tri partive politike, me synim të mobilizimit të radhëve para veprimeve të ardhshme në kundërshtim të marrëveshjeve me Serbinë dhe Malin e Zi.

Po sipas të të njëjtave burime thuhet se ky tubim mobilizues do të mbahet në mesditë

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-neser-mbledh-strukturat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala