Opozita me aksion para KEDS-it

Autori:Avdyl Pajaziti

Subjektet opozitare kanë paralajmëruar sot një aksion simbolik pranë ndërtesës kryesore të KEDS-it, lidhur me çmimet e larta të energjisë elektrike.
Ndërkohë edhe në protestën e së shtunës ata kanë paraparë që përveç tjerash të protestojnë edhe për çmimet e larta të energjisë elektrike.
Ata po ashtu do të kërkojnë shfuqizimin vendimi i ZRrEE-së i datës 29 gusht 2014 dhe të shkarkohet Bordi i ZRrE-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-me-aksion-para-keds-it/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala