Opozita mblidhet në Pallatin e Rinisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Udhëheqësit e tri partive opozitare kanë mbledhur simpatizantët e tyre në Pallatin e Rinisë në qendër të Prishtinës.

Fillimisht, në sallë është lëshuar një dokumentar për të treguar qëndrimet e Qeverisë lidhur me marrëveshjet me Serbinë e Malin e Zi.

Opozita ka mbajtur protesta për t’i kundërshtuar marrëveshjet për Asociacionin e Komunave Serbe si dhe atë për demarkacionin me Malin e Zi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-mblidhet-ne-pallatin-e-rinise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala