Opozita mbetet e bllokuar në hollin e kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Deputetët e opozitës janë bllokuar nga sigurimi dhe nuk po lejohen që të hynë në sallën e Kuvendit.

Deputetët e VV, AAK dhe NISMA’s nuk po lejohen të hynë në sallën kryesore, pasi që shkallët që qojnë tek kjo sallë janë barrikaduar nga një numër i madh i pjesëtarëve të sigurimit të Kuvendit.

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, pas mbledhjes së kryesisë, ka treguar se seanca e sotme pritet të vazhdojë pas 30 minutave./ Gazeta Fjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-mbetet-e-bllokuar-ne-hollin-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala