Opozita maqedonase vazhdon me ‘bombat’

Autori:Gazeta Fjala

Lidhja opozitare Socialdemokrate e Maqedonisë, pas dështimit të bisedimeve të liderëve politikë, sipas të gjitha gjasave sot do të vazhdojë me publikimin e materialeve nga përgjimet e bëra nga shërbimet qeveritare, apo të ashtuquajturave “bomba”, njoftojnë mediat në Shkup.

Paralajmërimin e ka bërë lideri i LSDM-së Zoran Zaev në llogarinë e vet në facebook, ku ka publikuar hashtagun tashmë të njohur për procesin e publikimit të “bombave” #TikTakTikTak, ndërsa të njëjtën e ka bërë edhe zëdhënësi i partisë Petre Shilegov, transmeton zeri.info

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-maqedonase-vazhdon-me-bombat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala