Opozita i bashkangjitet protestës

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestës së veteranëve të luftës së UÇK-së i janë bashkangjitur edhe disa deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Bëhet fjalë për deputetët Time Kadriaj, Pal Lekaj, Lah Brahimaj, raporton Telegrafi.

Megjithatë, ndërkohë ata janë kthyer në ambientet e Kuvendit të Kosovës ku pritet të zhvillohet seanca ku do të diskutohet për ndryshimin e amendamenteve kushtetuese, të cilat do të hapnin rrugë për formimin e Gjykatës Speciale. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-i-bashkangjitet-protestes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala