Opozita hedh sërish gaz lotsjellës në Kuvend

Autori:Gazeta Fjala

Opozita ka hedhur prapë gaz lotsjellës në sallën e Kuvendit të Kosovës.

Nuk dihet se kush e hodhi gazin, megjithatë kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka apeluar të gjithë që të dalin jashtë. Ai gjithashtu ka thirrur mbledhjen e kryesisë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-hedh-serish-gaz-lotsjelles-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala