Opozita fillon takimin e jashtëzakonshëm

Autori:Avdyl Pajaziti

Tre liderët e opozitës kanë filluar takimin e jashtëzakonshme, ku pritet të japin propozimin për seanca të qeta.

Këtë të paktën ia ka kërkuar kryesia e Kuvendit të Kosovës. Takimi po mbahet në zyrat e opozitës në Kuvend.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-fillon-takimin-e-jashtezakonshem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala