Opozita e lëshon mbledhjen e Kryesisë

Autori:Gazeta Fjala

Opozita e ka braktisur mbledhjen e kryesisë së Kuvendit të Kosovës ku po diskutohej lidhur  me marrëveshjet e fundit të arritura në Bruksel.

Në këtë mbledhje që është mbledhja e parë e sesionit vjeshtor në të cilën përfaqësuesit e opozitës kanë kërkuar me ngulm mundësinë për t`i shfuqizuar marrëveshjet, ndërsa LDK-ja e ka përkrahur idenë që kryeministri të raportojë në seancë e ardhshme për këto ujdi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-e-leshon-mbledhjen-e-kryesise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala