Opozita e kallë atmosferën në shesh (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Protestuesit opozitarë të cilët janë vendosur në shesh edhe me tenda që nga dita e djeshme, sonte kanë ndezur zjarre në shesh për të përballuar temperaturat e ulëta që po mbretërojnë, dhe ashtu të mbledhuar rreth zjarreve me biseda  e herë herë këngë të ndryshme po krijojnë një atmosferë interesante, shkruan Infokusi.com.

Rreth zjarreve të ndezura, duke biseduar, e me raste duke kënduar, nganjëherë edhe duke ndërprerë këngën nga brohorimat për rrëzimin e qeverisë dhe kundërshtinë e zgjedhjes së Thaçit president, protestuesit opozitar tashmë kanë hyrë në natën e dytë që po e kalojnë në shesh, në kuadër të protestave”Ditë e natë”, të organizuara nga opozita për të kundërshtuar zgjedhjen e mundëshme të Thaçit president dhe për të kërkuar dorëheqjen e qeverisë./INFOKUSI.COM/

12754906_1051332774927276_629607740_o12755012_1051333574927196_1014828190_o12765724_1051334941593726_1944572363_o12765739_1051333981593822_1801817655_o12772932_1051332698260617_1697546676_o12773414_1051332654927288_2065262910_o12773435_1051333954927158_793536033_o12776776_1051332784927275_348647729_o12776820_1051333768260510_1252667181_o12787220_1051332878260599_514957873_o12787292_1051334361593784_1902298566_o12787371_1051332648260622_1254244618_o12787387_1051333541593866_1944893219_o12787488_1051333781593842_1265848459_o12788334_1051334614927092_141542854_o

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-e-kall-atmosferen-ne-shesh-fotovideo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala