Opozita bojkoton seancën

Autori:Avdyl Pajaziti

Tri partitë opozitare e kanë lëshuar seancën e Kuvendit të Kosovës ku do të ratifikohet marrëveshja në mes BE-së dhe Kosovës. VV, AAK dhe NISMA pasi kanë mbajtur fjalimet e tyre nga shefat e grupeve parlamentare kanë lëshuar sallën në mënyrë demonstrative.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-bojkoton-seancen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala