Opozita bojkoton seancën festive

Autori:Avdyl Pajaziti

Lëviza Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën pritet të bojkotojnë seancën e sotme festive të Kuvendit të Kosovës, ku do të shënohet Dita e paqes

Ata kanë paralajmëruar një konferencë për media në hollin e Kuvendit në ora 10:30, ku do njoftojnë se do ta bojkotojnë seancën për shkak se në të është paraparë të flet vetëm kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-bojkoton-seancen-festive/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala