Opozita bojkoton mbledhjen e kryesisë së Kuvendit!

Autori:Avdyl Pajaziti

Tri partitë opozitare (Vetëvendosje, AAK dhe Nisma) kanë bojkotuar mbledhjen e kryesisë së Kuvendit të Kosovës.

Mbledhja e paraparë me kryetarët e grupeve parlamentare ka qenë e përcaktuar të mbahet në ora 11:00, shkruan zeri.info

Ndryshe, kreyparlamentari Kadri Veseli ka propozuar që të bëhet një koordinim në mes të krerëve të partisë dhe të gjehet një zgjidhje për vazhdimin e seancave. /Zëri/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-bojkoton-mbledhjen-e-kryesise-se-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala