Kurti: NATO i ka ndryshuar kufijtë e Kosovës

Autori:Avdyl Pajaziti

Për ish-liderin e Vetëvendosjes, tash vetëm deputet në Kuvendin e Kosovës, Albin Kurtin, fajet për tkurrjen e tokave të banorëve në Rugova i ka edhe KFOR-i.

Ai në kuvend ka fajësuar KFOR-in për vendosjen e disa pikave kufitare me Malin e Zi brenda në tokën e Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-akuzon-nato-n-se-i-ka-ndryshuar-kufijte-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala