Opozita aksion simbolik pranë Qeverisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Përfaqësues të tri subjekteve opozitare kanë organizuar sot një aksion simbolik pranë Qeverisë së Kosovës duke iu bërë thirrje qytetarëve që t`i bashkohen manifestimit të 28 nëntorit.

Deputetja e AAK-së, Time Kadriaj me këtë rast ka thënë se Qeveria më në fund ka  reflektuar lidhur me Demarkacoin por sipas saj opozita nuk do të marrë pjesë në ekspertizën e këtij procesi pa u tërhequr të dyja marrëveshjet.

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-aksion-simbolik-prane-qeverise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala