Opinionet e qytetarëve nga vende të ndryshme të Kosovës për protestat e opozitës (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ekipi i gazetarëve të emisionit Ora e Fundit, në Klan Kosova, gjatë ditës së djeshme ka qëndruar në qytete të ndryshme të Kosovës – Gjakovë, Pejë, Mitrovicë, Gjilan, Decan, Skënderaj, Suharekë, Rahovec, Malishevë, Prekaz – dhe i ka marrë mendimet e qytetarëve për protestat e ditëve të fundit në Prishtinë.

Protestat janë zhvilluar nga përkrahës të opozitës të udhëhequr nga vet ata të cilët po kundërshtojnë marrëveshjen e Asociacionit dhe atë të Demarkacionit si dhe paraburgimin e deputetes së AAK, Donika Kadaj -Bujupi.

Në videon e mëposhtme mund t’i shihni mendimet e qytetarëve kosovarë:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opinionet-e-qytetareve-nga-vende-te-ndryshme-te-kosoves-per-protestat-e-opozites-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala