Oborri me mbeturina i UP-së (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Mbeturina qytetit të Prishtinës ka edhe vendeve ku shërbejnë për edukim.

Posa të futesh në kampusin universitar prej Ministrisë së Arsimit në anën e djathte afër rrethojave gjendet një grumbull i madh i mbeturinave, dheut e copave të betonit.

bbbbbbbb2 bbbbbbbbbbbbb

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/oborri-me-mbeturina-i-up-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala