Obama lexon librin “Shqipëria Moderne” (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Media të ndryshme kanë raportuar së fundi në lidhje me një fotografi e cila është fotomontazh, ku pretendohet se Obama lexon librin “Modern Albania” (Shqipëria Moderne).

“Ai është Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por siç duket, gjithmonë ka nevojë të mësojë më shumë në lidhje me gjithçka, e ndaj duket se leximit nuk i ndahet kurrë. Këtë herë, Presidenti Obama ka vendosur të lexojë ‘Shqipërinë Moderne’, një libër që tregon për kalimin nga periudha e diktaturës në demokraci”, ka shkruar kështu Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA.

“E nëse e lexon një president si ai i Amerikës, kjo do të thotë se ka shumë gjëra interesante në të dhe se me të vërtetë është një libër që ia vlen të ketë vëmendjen e duhur”, shkruan NOA.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/obama-lexon-librin-shqiperia-moderne-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala