N’zyrën e Kadri Veselit sillen macet (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

“Kur mungon macja, minjët hedhin valle”, kjo shprehje popullore duket se nuk vlenë për hapësirat e punës së kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.
Aty macet sillen pa u penguar, raporton Gazeta Fjala.
Në disa fotografi të publikuara nga këshilltari i Veselit, Avni Bytyqi, në profilin e tij në facebook, shihet një mace që shëtitë herë në dysheme e herë në tavolinë në zyrët e kryeparlamentarit./Gazeta Fjala/

2 3 4 mace 1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nzyren-e-kadri-veselit-sillen-macet-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala