Nxënësi therr me thikë profesorin në Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Një profesor i edukatës fizike është therur me thikë para pak çastesh nga nxnënësi i tij 12 vjeçar në sahkollën fillore “Elena Gjika” në Prishtinë.

Bëhet e ditur se gjendja shëndetësore e profesorit është jashtë rrezikut për jetën.

Në lidhje me rastin profesori ka lajmëruar menjëherë policia e Kosovës. /ORAinfo/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nxenesi-ther-me-thike-profesorin-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala