Nusja me të birin rrah vjehrrin

Autori:Gazeta Fjala

Pas një mosmarrëveshjeje që ka ndodhur dje në Prishtinë rreth orës 09:30 një mashkull është kanosur fillimisht dhe më pas është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e djalit dhe nipi i tij.

Viktima ka pranuar tretmanin e duhur mjekësor, njofton Policia e Kosovës. E të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nusja-me-te-birin-rrah-vjehrrin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala