Nusja e rrah dhe e nxjerrë vjehrrën në rrugë

Autori:Zekirja Shabani

Një e moshuar, 80 vjeç, pasi është rrahur nga nusja është nxjerrë nga shtëpia një muaj më parë në një qytet në Shqipëri.

Pashke Ndrelala, ka trokitur në redaksinë e emisionit investigativ “Stop” për të denoncuar problemin e saj, transmeton Gazeta Fjala, duke thënë se djali dhe nusja e tij e kanë torturuar, rrahur dhe e kanë mbyllur me çelës. Më pas e kanë nxjerrë nga shtëpia.

Ngjarja ka ndodhur me 3 prill, ndërsa në 4 prill ajo është nxjerrë nga shtëpia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nusja-e-rrah-dhe-e-nxjerr-vjehrren-ne-rruge/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala