Nuk lirohet Donika Kadaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Merret vesh se edhe shkalla e dytë, Gjykata e Apelit, ia ka konfirmuar një muaj paraburgim deputetes së AAK-së, Donika Kadaj-Bujupit.

Avokati mbrojtës i Kadajt ka bërë ankesë në shkallën e dytë, mirëpo i është refuzuar ankesa dhe ka mbetur në fuqi aktvendimi i shkallës së parë, mëson Indeksonline.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nuk-lirohet-donika-kadaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala