Nuk ka festë pa fara (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Në të gjitha tubimet qytetare, qoftë për të festuar apo protestuar, farashitësi është aty.

Edhe me rastin e shtatëvjeetorit të pavarësisë së Kosovës, shitësi i farave është pozicionuar në sheshin kryesor të Prishtinës, “Nëna Terezë”.

fara

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nuk-ka-feste-pa-fara-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala