Njoftimi skandaloz i TEB bankës

Autori:Avdyl Pajaziti

Banka Teb ka dërguar një SMS të çuditshme nëpër telefona. Në të thuhet se duke u bazuar ne njoftimin e publikuar ne “Koha Ditore” me 16.05.2015 ju informojmë që kanë ndryshuar çmimet e mirëmbajtjes se llogarisë dhe shërbimeve tjera bankare. Për më shumë info ju lutem vizitoni www.teb-kos.com ose degën me te afërm te bankës.

Rrjedhimish sipas njoftimit banka nuk ka qenë në dijeni për këto ndryshime por është informuar nga mediat./Gazeta Fjala/.

11719984_10153032353128479_566479222_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njoftimi-skandaloz-i-teb-bankes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala