Njësit speciale dalin në shesh (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Njësit speciale të Policisë së Kosovës tani kanë zbarkuar në shesh. Ato janë duke e rrethuar edhe objektin e Qeverisë së Kosovës.

Krejt kjo është duke u bërë për të qenë sa më të përgaditur për protestësn e sotme.

Gazeta Fjala sjell fotografi nga vendi i ngjarjës.

11157974_10152859246468479_569179808_n

11164084_10152859246078479_190506301_n

11118002_10152859246283479_1020633044_n

11156875_10152859246658479_1278426308_n

11160488_10152859246793479_885297959_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njesit-speciale-dalin-ne-shesh-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala