Njësia Speciale siguron Qeverinë

Autori:Gazeta Fjala

Para mbajtjes së seancës së radhës së Kuvendit të Kosovës dhe pas ri-paralajmërimit të opozitës se do ta bllokojë Qeveria e Kosovës ka vendosur të mblidhet.

Nje numër i policëve të Njësisë Speciale janë parë para objektit të Qeverisë së Kosovës, njofton Klan Kosova.

Gjithashtu mësohet se Ekzekutivi do të mbajë një mbledhje me fillim në ora 15:00 – një orë para mbajtjes së seancës së Kuvendit të Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njesia-speciale-siguron-qeverine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala