Njësia Speciale rrethon Qeverinë e Kuvendin e Kosovës (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Pjesëtarë të Njësisë Speciale dhe Policisë së Kosovës, edhe sot janë vendosur në pjesë të ndryshme të oborrit të Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës. Pasi që prtit opozitare kanë paralajmëruara vazhdimin e protestave.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njesia-speciale-rrethon-qeverine-e-kuvendin-e-kosoves-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala