Njësia Speciale rrethon Kuvendin e Kosovës

Autori:Gazeta Fjala

Deri sa pritet që të fillojë seanca, një numër i forcave të Njësisë Special të Policisë së Kosovës kanë rrethuar objektin e Kuvendit të Kosovës.

Seanca ishte planifikuar që të fillojë në orën 20:00, por deri më tani nuk ka nisur punën.  Ende nuk dihet kur do të fillojë.

Në ndërkohë, aktivistët e partive të opozitës po vazhdojnë të qëndrojnë tek Kuvendi i Kosovës./Gazeta Fjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njesia-speciale-rrethon-kuvendin-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala