Njësia Speciale në Pallatin e Rinisë

Autori:Gazeta Fjala

Dhjetëra pjesëtarë të Njësisë Speciale ia kanë mësyrë Pallatit të Rinisë në Prishtinë, ku së shpejti pritet të mbahet takim i strukturave të subjekteve politike opozitare.

Takimi i subjekteve opozitare pritet të fillojë në Sallën e Kuqe, kurse Njësia Speciale ka hyrë brenda sallës së studionit, ku po konsultohen.

129

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njesia-speciale-ne-pallatin-e-rinise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala