Njësia Speciale e Policisë së Kosovës futet në Komunën e Istogut, dyshohet për keqpërdorime

Autori:A D

Prokuroria së bashku me Departamentin Special të Policisë së Kosovës për hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, ka nisur një aksion në Komunën e Istogut.

Indeksonline ka siguruar pamje nga aksioni ku shihen njësitë e specialuara në oborrin e objektit të Komunës.Gazeta merr vesh se ka dyshime të bazuara për keqpërdorime në drejtoratin për Urbanizëm.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njesia-speciale-e-policise-se-kosoves-futet-ne-komunen-e-istogut-dyshohet-per-keqperdorime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala