Njësia speciale afër masës

Autori:Gazeta Fjala

 

Në ndërkohë, forca të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës, kanë dalur nga oborri i Kuvendit të Kosovës dhe tani gjenden jashtë afër aktivistëve të mbledhur para objektit të kuvendit.

Foto Gazeta Fjala.speciale

specialeespecialeeespecialeeee

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njesia-speciale-afer-mases/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala