Njerëzit “e çmendur” që nuk i frikësohen vdekjes (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Njerëzit gjatë jetës ballafaqohet me lloj-lloj sfidash por, gjithherë, përpiqen që t’i përballojnë ato me sukses si dhe t’u shmangen rreziqeve për jetën e tyre. Kjo vlenë për shumicën e njerëzve, megjithatë, jo për të gjithë…

Një numër njerëzish janë të varur nga adrenalina dhe nuk përtojnë të rrezikojnë jetën e tyre, vetëm për ta përmbushur atë nevojen e brendshme shpirtërore. E, këta njerëz zakonisht merren me sporte ekstreme…

Në vijim ju sjellim një fotogaleri të njerëzve, që neve “frikacakëve” të zakonshëm – e që jemi shumicë – na duken sikur persona të cilëve “jeta u është bërë bajat”. /NGJYRA.COM/

adrenalina 0001adrenalina 0002adrenalina 0005adrenalina 0006adrenalina 0007adrenalina 0008adrenalina 0010adrenalina 0012adrenalina 0013adrenalina 0015adrenalina 0016adrenalina 0017adrenalina 0020adrenalina 0021adrenalina 0004adrenalina 0003adrenalina 0011adrenalina 0009adrenalina 0014adrenalina 0018adrenalina 0024adrenalina 0023adrenalina 0022adrenalina 0025adrenalina 0026adrenalina 0027adrenalina 0028adrenalina 0029adrenalina 0030adrenalina 0031adrenalina 0032adrenalina 0033adrenalina 0034adrenalina 0035

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/njerezit-e-cmendur-qe-nuk-i-frikesohen-vdekjes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala