Një telefon inteligjent për vetëm 10 dollarë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në vend të picës, ju mund të blini një telefon inteligjent Android. Po, e lexuat mirë; Walmart po shet një telefon inteligjent për vetëm 10 dollarë.

Nuk është telefoni më i mirë që gjendet aktualisht në treg, megjithatë ia vlen për 10 dollarë.

Telefoni ka ekran 3.8 inç, procesor me dy bërthama me shpejtësi 1.2 GHz, kamerë parësore 3 megapikselë dhe 4GB hapësirë të brendshme, e cila mund të zgjerohet nëpërmjet kartës microSD.

Ai operon me sistemin Android 4.4 KitKat; nuk është Lollipop apo versioni i ri Marshmallow, megjithatë është një sistem operativ i qëndrueshëm. Pajisja ofron vetëm rrjetin 3G.

android telefon smartphone

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-telefon-inteligjent-per-vetem-10-dollare-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala