Një shqiptar vret gruan e tij në Gjermani

Autori:Zekirja Shabani

Një krim ka ndodhur në një familje shqiptare në Gjermani, në një kamp azilantësh: Bashkëshorti Nerim Çiba ka vrarë gruan e tij Arjana Çiba.

Nerim Çiba, 40 vjeç, u arrestua; ai ishte nga fshati Shlli i Matit dhe kishte dy fëmijë me gruan e tij.

Ai është person me precedentë të mëparshëm penalë.

Nuk dihen ende arsyet e krimit. Ata jetonin prej mëse një viti në këtë kamp.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-shqiptar-nga-mati-vret-gruan-e-tij-ne-gjermani/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala