Një qytetari të thjeshtë i vie fatura e rrymës mbi 53 mijë euro (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në rrjetet sociale është shpërndarë një faturë  e rrymës me adresë në fshatin Tearc në Maqedoni ku shihet çmimi sa duhet të paguajë një qytetar brenda një muaji.  Qytetari duhet t’i paguajë EVN-së  53, 813 euro.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-qytetari-te-thjeshte-i-vje-fatura-e-rrymes-53-813-euro-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala