Një liqe i vogël midis Komaranit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në mesin e shumë vendeve të përmbytura nga reshjet e fundit është edhe Komarani i Drenasit. Gjendja nuk është aspak e mirë. Një liqe i vogël tashmë është krijuar në këtë fshat në mes të Kosovës. Gazeta Fjala sjellë edhe pamjen e cila mbizotëron atje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-liqe-i-vogel-midis-komaranit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala