Një i vrarë dhe dy të plagosur në Merovë të Tetovës

Autori:Avdyl Pajaziti

Një incident me viktima ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Merovë të Tetovë.

Pas një zënke verbale, mësohet jozyrtarisht,k ka mbetur i vrarë një person , ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur. Identiteti i tyre ende nuk është i njohur për policinë.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po bënë hetimet me prokurorinë.

Dy të plagosurit gjenden në Spitalin Shtetëror në Shkup, për shkak gjendjes serioze nga plagët e marra.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-i-vrare-dhe-dy-te-plagosur-ne-merove-te-tetoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala