Një i vdekur nga aksidenti në magjistralen Prishtinë- Podujevë

Autori:Avdyl Pajaziti

Një person ka vdekur në aksidentin i cili ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Podujevë.

Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Daut Hoxha.

“Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur rreth orë 12:00”ka thënë Hoxha

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-i-vdekur-nga-aksidenti-ne-magjistralen-prishtine-podujeve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala