Një i vdekur në lagjen “Ulpiana”

Autori:Avdyl Pajaziti

Mëngjesi i sotëm ka gjetur të vdekur një person në Lagjen ‘Ulpiana’ të Prishtinës.

Një person pa shenja jetë tashmë gjendet i shtrirë në tokë. Nuk dihen motivet e vdekjes së tij.

Indeksonline ka kontaktuar më zyrtarët policor lidhur me këtë rast. Ata kanë konfirmuar vdekjen e personit si ‘vdekje e dyshimtë”.

“Mund të ju konfirmoj se aty ka ndodhur një vdekje. Për momentin ajo cilësohet si vdekje e dyshimt”, ka thënë për Indeksonline Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë Rajonale të Prishtinës.

Ekipet e policisë janë në vendngjarje. Indeksonlie shumë shpejtë do iu sjellë informata të reja./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-i-vdekur-ne-lagjen-ulpiana/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala