Një i vdekur në aksident trafiku afër Pejës

Autori:Avdyl Pajaziti

  • Nje person ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot pasdite në fshatin Ramun, afër Pejës.

    Lajmin e Konfirmuar për KALlXO.com,  zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, ndërsa KALLXO.com posedon fotografi ekskluzive nga vendi i ngjarjes.

    “Konfirmoj se ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet në fshatin Ramun komuna e Pejës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:51 dhe si pasojë e kësaj ka ndërruar jetë një person i gjinisë mashkullore, i lindur më 1951”, tha Ibraj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-i-vdekur-ne-aksident-trafiku-afer-pejes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala