Një i plagosur nga përleshja e emigrantëve në Beograd

Autori:Gazeta Fjala

Beogradi është stërmbushur me emigrantë ditëve të fundit.

Sipas mediave serbe, një person është plaguar rëndë me thikë në stomak, pas një përleshje mes emigrantësh në stacionin e autobusëve në Beograd.

I plagosuri, shtetas i Afganistanit, është transportuar për në spital.

Siç shkruan N1, fillimisht u përleshën vetëm dy burra, për t’u bashkuar më pas e tërë turma e njerëzve.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-i-plagosur-nga-perleshja-e-emigranteve-ne-beograd/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala