Një ambulancë plot me eksploziv para stadiumit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas anulimit të ndeshjes në mes të Gjermanisë dhe Holandës, policia vendase është duke kontrolluar çdo pjesë brenda, jashtë dhe rreth stadiumit.

Sipas kreiszeitung.de, para stadiumit të Hanoverit është gjetur një ambulancë e mbushur me eksploziv.

Gazeta gjithashtu raporton se edhe policia dyshon se mjete shpërthyese mund të ketë edhe brenda stadiumit.

Polica ka vendosur një perimetër të sigurisë, ku janë duke kontrolluar çdo centimetër brenda tij dhe më poshtë keni disa fotografi nga hapësira rreth stadiumit. /Telegrafi/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-ambulance-plot-me-eksploziv-para-stadiumit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala