Një 32 vjeçar humb jetën në Ferizaj

Autori:Zekirja Shabani

Një 32 vjeçar e ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku që ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm në fshatin Dardani të Ferizajt

Policia njofton se në aksidentin që ndodhi në rrugën Ferizaj-Gjilan ishin të përfshirë një veturë e tipit Fiat dhe një motoçiklete ku për pasojë drejtuesi i kësaj të fundit me inicialet H.H ka marrë lëndime vdekjeprurëse.

Raportohet se vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar i emergjencës së Ferizajt.

Ndërkaq, në vendin e ngjarjes ka qenë prezent Prokurori i shtetit, ku me urdhëresë të tij, i dyshuari N.A është dërguar në mbajtje për 48 orë, ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e mjekësisë ligjore.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-32-vjecar-humb-jeten-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala