Një 14 vjeçar bënë vetëvrasje në Skenderaj

Autori:Gazeta Fjala

Në fshatin Aqarevë të Skenderajt ka ndodhur një vetëvrasje.

14 vjeçari me inicialet A.Sh i ka dhënë fund jetës se tij duke e varur veten me litar.

Në familjen e njëjtë edhe me herët kishte ndodhur një tragjedi, ku dy të rinj ishin përleshur dhe si rezultat i saj kishte mbetur i vdekur V.Sh, vëllai i A.Sh .

Zëdhënësi i Policisë nga rajoni i Mitrovicës, Avni Zahiti, ka treguar për Gazetën Fjala se i riu e kishte varë veten me litar në një pemë afër shtëpisë.

“Policia ka dalë në vendngjarje dhe pas cilësimit si vetëvrasje, kufoma i është dërguar familjes për ceremoninë e varrimit, ndërsa ende nuk dihen motivet e kësaj vetëvrasje” ka thënë ai . / Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nje-14-vjecar-bene-vetevrasje-ne-skenderaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala