Nisma niset nga Ferizaji

Autori:Zekirja Shabani

Kryetari i Nismës për Kosovën dega në Ferizaj, Valon Ramadani ka postuar një fotografi në të cilën tregon se autobus të shumtë me qytetarë janë nisur për në protesëtn që do të mbahet në Prishtinë.

Në foto shihet edhe Emrush Xhemajli.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nisma-niset-nga-ferizaji/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala